Ваш надійний постачальник енергоресурсів

Нормативна база

Контакти

Звернення та скарги

Документи

поширені Питання

Інформація для споживачів

Дії Постачальника і Споживача у випадку суперечливих ситуацій:

Всі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання природного газу або у зв’язку з ним, або інші спори, які можуть виникнути під час взаємодії між Постачальником та Споживачем будуть вирішуватись шляхом проведення переговорів і консультацій. – У разі неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів і консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення суперечки до Регулятора чи його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України.

Врегулювання суперечок Регулятором чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

За будь-якими питаннями просимо звертатися до:

Україна, м. Суми, вул. Промислова 2
З 08.00 до 17.00 в робочі дні, з понеділка по п’ятницю
Телефон: +38 050 210 14 14
е-mail: info@monolit-energo.com.ua
Відповідальні особи: Забуга Максим Віталійович

Адреса: Україна, м,Суми, вул.Промислова 2

Телефон Call center: +38(050)210-14-14

E-mail: info@monolit-energo.com.ua

Графік роботи: ПН-ПТ с 8:00 до 17:00

Зателефонуйте мені
Що потрібно знати про реформу ринку електроенергії?
З 1 січня 2019 року в Україні розпочався перший етап державної реформи ринку електроенергії. Законодавчо зміни передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії», що має на меті створити нові можливості та переваги як для клієнтів, так і для учасників ринку.
Чи можна купувати електроенергію споживачам без АСКОЕ?
На підприємствах обов’язково повинна бути введена в промислову експлуатацію система комерційного обліку електроенергії та проведена Державна метрологічна атестація/перевірка даної системи (наявність посвідчення). Без АСКОЕ/ЛУЗОД співробітництво зі споживачами можливе за умови середньомісячного споживання менше 50 000 кВт*год та приєднаною потужністю менше 150 кВт.
Які етапи та документи необхідні для переходу на постачання від нашої компанії?
 • анкета
 • опитувальний лист -формування кошторисної пропозиції за умовами співробітництва -укладання угоди на придбання електроенергії
Які штрафні санкції передбачені в разі перевищення лімітів потужності та споживання?
При постачанні електроенергії, споживач заявляє дозволену величину потужності згідно договору (договором) з обленерго, об’єм електроенергії можна додатково замовити один раз на місяць до 12 числа за умови 100% оплати додаткового об’єму. Зменшувати об’єм НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ.
Яка вартість електроенергії?
Для підготовки конкурентної пропозиції для Споживача необхідно отримати погодинне споживання електроенергії за місяць і інформацію згідно нашого листа опитування / анкети.

Постачання електроенергії промисловим підприємства України - один з головних напрямків діяльності компанії «Моноліт-Енерго».

Як незалежний постачальник, наша компанія пропонує своїм споживачам знижки до 25% від ціни постачальника «останньої надії», а також гнучкі умови співпраці.

Розмір знижки обговорюється індивідуально для кожного конкретного підприємства і залежить від наступних чинників: добового графіка споживання електроенергії, обсягу споживання, оптової ціни електроенергії, графіка оплати і т.д.

Перехід на постачання електричної енергії від Моноліт Енерго гарантує наступні переваги для вашого підприємства:

 1. 1. Вигідна ціна на електричну енергію, що поставляється.
 2. 2. Можливість отримання відстрочок платежів за спожиту електроенергію. (Графіки платежів можуть бути більш гнучкими і обговорюються на етапі укладання договору енергопостачання).
 3. 3. Проведення незалежного аудиту тарифів на електроенергію, що поставляється від попереднього постачальника.
 4. 4. Гнучкі умови по оплаті штрафів і пенею (можуть бути обговорені в індивідуальному порядку).
 5. 5. Гнучкі умови щодо обмеження електропостачання у випадках несплати за спожиту електроенергію (можуть обговорюватись в індивідуальному порядку).
 6. 7. Правова підтримка процесів енергопостачання.
 7. 8. Гнучкість у вирішенні оперативних питань (видача первинних бухгалтерських документів в дати, зручні для споживача електроенергії, питання узгодження і зміни технічної договірної документації, підвищення якості електропостачання).

Щоб отримувати електроенергію на вигідних умовах вам необхідно:

 1. 1. Переконатися у відсутність заборгованості перед чинним енергопостачальником;
 2. 2. Забезпечити рівномірне навантаження на електромережу протягом доби, тижня, місяця;
 3. 3. Забезпечити наявність системи АСКОЕ (ЛУЗОД) - промислова експлуатація системи (без АСКОЕ / ЛОСОД, співпраця зі споживачами можливо, за умови середньомісячного споживання менш 50 000 кВт * год і приєднаною потужністю менше 150 кВт).
 4. 4. Ознайомитися з умовами публічного договору на постачання електричної енергії розміщеному на нашому сайті.
 5. 5. Завантажити та підписати заяву про приєднання до публічного договору, а також заповнити всі додатки.
 6. 6. Вибрати комерційну пропозицію * з умовами поставки, підписати, відсканувати і вислати всі перераховані вище (п.4,5) документи на нашу електронну пошту info@monolit-energo.com.ua

Виникли питання? Звертайтеся до наших консультантів за більш детальною інформацією.

Application-for-accession monolit
договір електроенергія тип А
форма приєднання
форма-Договору-на-постачання-електричної-енергії-споживачам-групи-Б
Наші переваги
Стабільність
Надійність
Ефективність

Постійне і бездоганне виконання договірних зобов'язань

Безперебійне постачання ресурсів на підприємства. Контроль і підтримка 24 години на добу, 7 днів на тиждень

Лояльні умови співпраці для клієнтів. Оптимальні ціни на електроенергію. Зручний графік платежів

Корисна інформація
Зниження тарифу «Укренерго»

Керівництвом НКРЕКП було вирішено знизити тарифну сітку «Укренерго» на спожиту енергію в середньому у 2 рази. З 01.09.2019 ця сума […]

22.09.2019
Детальніше
Небаланси електроенергії

Всім нам добре відомо те, що з початком роботи нового ринку електроенергії починає працювати балансуючий ринок. Найзначнішою особливістю нововведення для […]

22.09.2019
Детальніше
Обов’язки споживача

Дотримання обов’язків, які покладені на користувача електроенергії, являється гарантією користування наданих йому можливостей, які описані в законі «Про ринок електроенергії» […]

22.09.2019
Детальніше
Про новий ринок електроенергії

Повноцінний запуск нового ринку електроенергії, котрий був запланований на 1 липня успішно стартував. Ще 30 червня були проведені перші торги. […]

22.09.2019
Детальніше